Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı
24 Yıldır Süren Bir Serüven

24 Yıldır Süren Bir Serüven

Aralık 28, 2022 09:40
24 Yıldır Süren Bir Serüven
0

BEĞENDİM

Türkiye’nin teknoloji ve ihracat devi Vestel, 158 ülkeye ulaştırdığı teknolojileriyle elektrik-elektronik sektöründe üst üste 24’üncü kez elde ettiği Türkiye ihracat şampiyonluğunu kutluyor.

2021 yılı ihracat gelirlerine göre Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından kendi sektöründe ihracat şampiyonluğu ödülüne layık görülen Vestel, Türkiye geneli ihracat sıralamasında da 5’inci olarak büyük bir başarıya imza attı. Başarı grafiği, teknoloji, inovasyon ve ihracat odaklı sürdürülebilir iş modeli sayesinde istikrarlı bir seyir izleyen Vestel, bu ulaşılması zor başarısını yeni reklam kampanyasıyla duyuruyor. Vestel teknolojisinin yolculuğunu izleyiciye aktaran kampanyanın reklam filminde, görmeye alıştığımızın aksine, bir reklam yüzü bu yolculukta bizlere Türkçe yerine farklı dillerde sesleniyor.

“Vestel’le Olur Neden Olmasın” kampanyasının reklam yüzü Beyazıt Öztürk, kampanyanın devam filminde Vestel City’den başlayan yolculuğuna; limandaki ihracat konteynırlarında, ihracat gemisinde ve Vestel teknolojilerinin vardığı noktalarda devam ediyor. İtalyanca, Fransızca, Japonca, İngilizce ve Almanca cümlelerle dilden dile geçerek yaptığı yolculuk boyunca ne dediği merak edilen Beyaz, finalde “Dünya anladı!” diyerek Vestel’in ihracattaki gücüne vurgu yapıyor. 

Concept imzalı reklam filminin prodüksiyon sürecini Anima İstanbul üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Aytuğ Üngör oturuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.